Ako nakupovať

Nakupovanie v e-shope je jednoduché, stačí si vybrať produkt, zvoliť veľkosť, vložiť do nákupného košíka a vyplniť objednávku. Ak máte špeciálny záujem o iný strih odevu alebo chcete realizovať potlač textilu vlastným motívom je potrebné tak uviesť v poznámke objednávkového formulára. Radi vám vyhovieme. U nás nie je potrebná žiadna registrácia.

Ako si vybrať správnu veľkosť?

Veľmi dobre vieme, aké ťažké je vybrať ideálnu veľkosť oblečenia pri nákupe cez internet. Pre správny výber veľkosti, je najdôležitejšie poznať Vaše aktuálne telesné miery. Preto uvádzame tabuľku veľkostí pre výber tej správnej veľkosti.

Aké typy potlačí používate?

Používame všetky kvalitné technológie potlače. Vždy zvolíme najvhodnejšiu podľa typu motívu a množstva objednaného tovaru.

Aká je cena za dopravu?

Cena balného a dopravy v rámci územia SR je spoplatnená podľa aktuálneho prepravného cenníka. Záleží, či si vyberiete slovenskú poštu alebo kuriéra. Pri objednávke tovaru v hodnote nad 200 € je zdarma. O cene za dopravu v rámci Európskej únie sa prosím informujte e-mailom

Je možný aj osobný odber tovaru?

Osobné prevzatie tovaru je možné na našich odberných miestach. V Banskej Bystrici na Zvolenskej ceste 14, v pracovných dňoch, 7.00 – 16.00 hod.

Ako tričká prať a žehliť?

Tričká doporučujeme prať obrátené na rub (potlačou do vnútra) pri maximálnej teplote 40 °C. Potlač na textile nežehliť!

Je možné si vytvoriť aj individuálnu potlač na mieru?

Áno je to možné, každému radi vyhovieme, kontaktujte nás e-mailom alebo telefonicky. Naši grafici sú pripravení vytvoriť unikátny dizajn potlače podľa zadaných kritérií. Stačí len v objednávke uviesť vašu predstavu alebo poslať fotografie, ktorými chcete potlačiť tričko. Cena závisí od náročnosti spracovania, zvolenej technológie potlače a strihu odevu. Pri individuálnych objednávkach vyžadujeme platbu vopred na účet.

Be Mighty